Serwer Dell EMC PowerEdge R940 – serwery 14 generacji

Servus Comp poleca serwer Dell EMC PowerEdge R940 14G

Serwer R940 o wielkości zaledwie 3U z 4 gniazdami procesorów i nawet 12 napędami NVMe z łatwością obsługuje najważniejsze aplikacje i ułatwia podejmowanie decyzji w czasie rzeczywistym!

Czternasta generacja serwerów PowerEdge stanowi podstawę nowoczesnego centrum danych, pozwala zwiększyć wydajność oraz uprościć zarządzanie. Jest to możliwe dzięki skalowalnej architekturze, zoptymalizowanej pod kątem centrum danych sterowanego programowo, a także inteligentnej automatyzacji oraz zaawansowanym wbudowanym zabezpieczeniom.

Servus Comp oferuje nowy serwer Dell EMC PowerEdge R940 - stworzony do zadań specjalnych. Ogromna moc obliczeniowa daje maksymalną wydajność dla aplikacji, środowisk wirtualnych, jest idealnym środowiskiem dla systemów ERP i CRM. W obudowie serwera Dell PowerEdge R940 można konfigurować maksymalnie 48 modułów DIMM (w tym do 12 modułów NVDIMM) o łącznej pojemności do 15 TB. Płyta główna serwera daje możliwość instalacji do 4 wydajnych skalowalnych procesorów Intel® Xeon® SP, które oferują o 27% więcej rdzeni obliczeniowych oraz 50-procentowy wzrost przepustowości w porównaniu z procesorami Xeon poprzedniej generacji. W serwerze można zainstalować do 12 dysków NVMe a maksymalnie 13 gniazd PCIe trzeciej generacji ułatwia rozbudowę systemu.

Idealne obciążenia robocze:

  • Bazy danych w pamięci
  • Analiza
  • Migracja z systemu UNIX do systemu Linux
  • Systemy ERP i CRM
  • Wirtualizacja o wysokim stopniu zagęszczenia

Serwer R940 to platforma, która umożliwia skuteczne przekształcenie centrum danych w celu obsługi nowoczesnych aplikacji oraz dostępu w czasie rzeczywistym do danych i analiz. Dzięki dużej ilości zasobów serwer optymalizuje wydajność aplikacji i można go skalować z myślą o spełnieniu wymagań organizacji.

 

Zalety:

  • Maksymalna wydajność aplikacji i brak wąskich gardeł we/wy

  • Automatyzacja produktywności dzięki inteligentnym wbudowanym funkcjom zarządzania

  • Wzmocnienie centrum danych dzięki kompleksowej ochronie

 

Jeśli mają Państwo pytania, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami!

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
tel. 48 12 631 91 22    mail: biuro@servus-comp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *