Serwer Dell EMC PowerEdge R440 Rack

Polecamy Serwer Dell EMC PowerEdge R440 do montażu w szafie serwerowej

Serwer zaprojektowany z myślą o gęstości i skalowalnym przetwarzaniu - zyskaj wyższą wydajność i gęstość z kompaktowym 2-procesorowym serwerem 1U do montażu w szafie serwerowej na potrzeby środowisk HPC, technologii WWW i skalowalnej infrastruktury.

Serwer jest idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich firm, doskonale sprawdzi się jako serwer www, serwer plików lub np. serwer bazodanowy do małych firm księgowych i innych firm.

Dzięki dwóm procesorom skalowalnym Intel® Xeon® (o 27% więcej rdzeni obliczeniowych), obsłudze nawet 16 modułów DIMM i skalowalnej pamięci masowej, która umożliwia łączenie dysków SSD i NVMe PCIe (nawet 10 dysków SAS/SATA/SSD 2,5" z maks. 4 dyskami SSD PCIe NVMe lub 4 napędami 3,5") oraz wbudowanym narzędziom diagnostycznym i usłudze SupportAssist zapewniony jest maksymalny czas pracy serwera R440 bez przestojów i jego bezproblemowe działanie. Dyski SSD M.2 zoptymalizowane pod kątem rozruchu zapewniają więcej miejsca w pamięci masowej.

 

Lepsza produktywność dzięki inteligentnym wbudowanym funkcjom zarządzania. Integracja z rozwiązaniami VMware® vSphere®, Microsoft® System Center i Nagios® umożliwia korzystanie z istniejących konsoli do zarządzania. Niewymagający agentów kontroler Dell EMC iDRAC9 oraz konsola OpenManage nowej generacji wspomagają efektywne zarządzanie.

Kompleksowa, odporna na ataki internetowe architektura z wbudowanymi zabezpieczeniami gwarantuje skuteczną ochronę danych.

 

Po więcej informacji o Serwerze Dell EMC PowerEdge R440 zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. 
Dodatkowo możemy dla Państwa wykonać usługi związane z integracją urządzenia 
w istniejącej infrastrukturze lub stworzenie nowego środowiska IT w firmie.

Zapraszamy do naszego e-sklepu w celu zapoznania się z ofertą serwerów:

>> SERWERY <<<

 

 

 ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
tel. 48 12 631 91 22    mail: biuro@servus-comp.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *