Na zlecenie Klienta wykonaliśmy i wdrożyliśmy projekt sieci bezprzewodowej, wraz z pełną konfiguracją urządzeń. Sieć funkcjonuje w dużej hali podzielonej na dwie części.
 
Pierwsza część to typowy magazyn produktów suchych: papier, etykiety i materiały pomocnicze do produkcji. W tej strefie należało zwrócić szczególną uwagę na usytuowanie urządzeń sieciowych, gdyż duże pryzmy papieru łatwo absorbują sygnał bezprzewodowy, co może zakłócać pracę całego systemu.
 

Druga część hali to typowy magazyn produktów gotowych, gdzie w niskiej temperaturze przechowuje się produkty przed wysłaniem ich do odbiorców. Szczególnej uwagi, ze względu na zmieniające się warunki eksploatacji, wymagała strefa przy dużych drzwiach, gdzie zostały zamontowane Access Pointy. Częste zmiany temperatury są tam spowodowane ciągłym otwieraniem bram podczas załadunku tirów.  W tych obszarach sieć została poprowadzona w specjalnych kanałach zabezpieczających kable, a Access Pointy zostały zamontowane w specjalnych wodo-, paro- i mrozoodpornych puszkach IP64. Dodatkowym utrudnieniem podczas pracy była wysokość hal magazynowych, dochodząca do 11 metrów. Najłatwiejszą częścią była konfiguracja w przestrzeni biurowej Access Pointy obsługujących część biurową. Całość została wykonana szybko, sprawnie i z należytą starannością.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzgodnienia ewentualnej konfiguracji sieci. Służymy również pomocą przy wykonaniu założeń
do planowanej inwestycji sieci bezprzewodowej i przewodowej.

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

tel. 48 12 631 91 22    mail: biuro@servus-comp.pl