Firma Servus Comp zrealizowała na zlecenie Szpitala Powiatowego usługę podnoszącą stan bezpieczeństwa informatycznego: dostarczyliśmy i zamontowaliśmy pamięć masową DELL EMC Compellent SCv2000 SAS oraz zintegrowaliśmy ją z serwerem Dell R740. Klient został również przeszkolony w trakcie wdrożenia z zakresu wykonywanych operacji, co było jednym z warunków zamówienia.

Macierz serii DELL EMC Compellent zapewnia wydajność wymaganą do obsługi aplikacji o kluczowym znaczeniu, oferując jednocześnie maksymalny zwrot z inwestycji. Pamięć masowa DELL EMC Compellent SCv2000 została umieszczona w szafie typu rack Klienta, kartę SAS zainstalowaliśmy we współpracującym serwerze Dell PowerEdge R740. Urządzenia zostały połączone redundantnie kablami SAS i uruchomione w celu konfiguracji nowego rozwiązania.

Rozbudowa infrastruktury IT nie tylko zapewniła Klientowi niezbędną przestrzeń dyskową wymaganą w chwili obecnej, ale w przyszłości umożliwi dodawanie kolejnych półek dyskowych (JBOD) do macierzy DELL EMC Compellent SCv2000, co sprawia, że jest to rozwiązanie elastyczne i skalowalne. Klient dzięki szybkiej i kompleksowej usłudze ma zapewnione na dłuższy czas miejsce m.in. dla gromadzenia danych obrazowych (pliki dicom) z diagnostyki obrazowej (tomografia, mammografia, rentgeny, rezonans, angiografia itp).

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NASZYMI SPECJALISTAMI!

tel. 48 12 631 91 22    mail: biuro@servus-comp.pl