OUTSOURCING IT

PEŁNY

OUTSOURCING IT PEŁNY

OUTSOURCING PEŁNY

Firma Servus Comp oferuje kompleksowe usługi outsourcingowe, realizowane w zależności od specyfiki konkretnej firmy, obejmujące nadzór nad infrastrukturą IT, pomoc w doborze optymalnych rozwiązań oraz wsparcie techniczne.

OUTSOURCING PEŁNY

Outsourcing pełny /strategic outsourcing/ dotyczy projektów polegających na przejęciu całej infrastruktury klienta lub jej wybranych obszarów. Zazwyczaj dochodzi tu również do przejęcia części pracowników klienta oraz odkupienia środków trwałych będących w jego posiadaniu.

Kompleksowa obsługa obsługa infrastruktury informatycznej Klienta obejmuje m.in. zarządzanie sieciami LAN/WAM w firmie, zarządzanie infrastrukturą serwerową, macierzami, przełącznikami, UPS’ami, zarządzanie bezpieczeństwem IT firmy od serwerowni, aż po stanowisko jednostkowe – produkcyjne. Usługę tą zlecają firmy, które nie mają własnego działu IT. W przypadku dużych firm bardzo dobrze sprawdza się też model jednego własnego pracownika IT. Osoba ta z reguły odpowiedzialna jest za kontakt z outsourcerem.
Jeżeli są Państwo zainteresowani wprowadzeniem obsługi outsourcingowej w swojej firmie -prosimy o kontakt z naszymi specjalistami.

 

Kliencie – poznaj nasze możliwości i zleć nam
obsługę Twoich zasobów IT w firmie!

PROFESJONALNI, RZETELNI - ZAWSZE DO USŁUG!

outsourcing IT Servus Comp Outsourcing IT Hot-Line