OUTSOURCING IT

CZĘŚCIOWY

OUTSOURCING IT CZĘŚCIOWY

OUTSOURCING IT PEŁNY

OUTSOURCING CZĘŚCIOWY

Firma Servus Comp oferuje kompleksowe usługi outsourcingowe, realizowane w zależności od specyfiki konkretnej firmy, obejmujące nadzór nad infrastrukturą IT, pomoc w doborze optymalnych rozwiązań oraz wsparcie techniczne.

OUTSOURCING CZĘŚCIOWY

Outsourcing informatyczny nie musi wiązać się z zupełną likwidacją własnego działu IT. Na zewnątrz można przekazać jedynie wydzielone zadania i obszary wymagające specjalizowanej wiedzy lub umiejętności. Outsourcing częściowy jest dla klientów bardzo wygodną forma wsparcia, pozwalając jednocześnie na ograniczenie kosztów.

W firmach model ten funkcjonuje na kilka różnych sposobów. Firmy mogą mieć rozbudowany dział IT ale np. jedna z gałęzi informatyki w całości jest obsługiwana przez firmę zewnętrzną. Może to być np. obsługa macierzy lub zaawansowanych przełączników sieciowych, albo też objęcie przez firmę zewnętrzną zarządzania serwisem związanego z naprawami uszkodzonych urządzeń: laptopów, komputerów stacjonarnych lub sprzętu enterprise (serwery, macierze, przełączniki sieciowe, UPS itd.).
W razie zainteresowania – zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

 

 

Kliencie – poznaj nasze możliwości i zleć nam
obsługę Twoich zasobów IT w firmie!

PROFESJONALNI, RZETELNI - ZAWSZE DO USŁUG!

outsourcing IT Servus Comp Outsourcing IT Hot-Line