Dell EMC Data Domain DD3300 Data Protection – nowa pamięć masowa

Ochrona danych? Servus Comp poleca Dell EMC Data Domain DD3300! 

W świecie coraz więcej coraz bardziej złożonych danych, aplikacji i potrzeb użytkowników - nowa domena danych DD3300 sprawia, że ​​ochrona danych jest prosta, szybka, łatwa i ekonomiczna. DD3300 obsługuje chmurę w celu zapewnienia nowoczesnej ochrony danych dzięki obsłudze DD Cloud Tier i DD Cloud Disaster Recovery.

Pamięć Masowa Dell EMC DATA DOMAIN DD3300 zalecana jest do małych i średnich firm, zapewniając prostą skalowalność dzięki obsłudze Data Domain Replicator w celu zapewnienia szybkiej, wydajnej sieciowo i szyfrowanej replikacji z odległych biur do centralnego centrum danych.

Program DD Replicator przesyła tylko zduplikowane dane przez sieć klienta, co eliminuje do 98% wymaganej przepustowości w porównaniu ze standardowymi metodami replikacji. Dell EMC DATA DOMAIN DD3300 może replikować się do innych systemów Data Domain lub do instancji Data Domain Virtual Edition (zarówno fizycznych, jak i do chmury), co daje wysoce skalowalne rozwiązanie do ochrony danych, które chroni dane bez względu na to, skąd pochodzą.

System korzysta z inteligentnej deduplikacji o zmiennej długości w Data Domain, która zapewnia średnią szybkość redukcji danych 10-55x. Daje to oszczędności w zakresie wymagań dotyczących ochrony pamięci, zwiększając skalowalność i redukując przepustowość sieci WAN dla replikacji. 

 

Dzięki DD3300 Dell EMC zapewnia korporacyjną ochronę pamięci masowej oferując kompaktowe urządzenie pamięci masowej o wielkości 2U - specjalnie zaprojektowane i gotowe do dostarczania najlepszych kopii zapasowych, archiwizacji, odzyskiwania po awarii i długoterminowego przechowywania w chmurze.

DD3300 jest dostępny w trzech konfiguracjach w zależności od użytecznej pojemności - 4 TB, 16 TB lub 32 TB. Dzięki zaawansowanej deduplikacji Dell EMC i natywnemu przetwarzaniu w chmurze, DD3300 może zarządzać do 4,8 PB pojemności logicznej.

 

Po więcej informacji o Dell EMC Data Domain DD3300 zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. 

Po przeprowadzonej rozmowie na temat potrzeb Klientów będziemy mogli przygotować optymalne rozwiązanie.
Dodatkowo możemy wdrożyć w infrastrukturze wybrane rozwiązanie.
Oferujemy kompleksową obsługę – od zamówienia do dostawy.  Zadzwoń już teraz !
 

 

 

 ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
tel. 48 12 631 91 22    mail: biuro@servus-comp.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *