BEZPIECZEŃSTWO INFORMATYCZNE

Profesjonalne usługi dla Twojej Firmy

BEZPIECZEŃSTWO INFORMATYCZNE

Priorytetowe, kluczowe dane nie mogą być utracone przez firmę, a przecież ich ilość systematycznie rośnie. Technologie, które odpowiadają za składowanie i zarządzanie danymi, stały się dobrem strategicznym, mającym znaczący wpływ na ciągłość działania przedsiębiorstwa. Zapewniamy klientom wysoki poziom bezpieczeństwa, dostępności ich systemów, minimalizację skutków awarii oraz możliwie szybki powrót do stanu sprzed utraty danych. Proponujemy usługi, które pozwalają na zbudowanie kompleksowego rozwiązania zapewniającego ciągłość najważniejszych usług z punktu widzenia prowadzonego biznesu. Przygotowujemy firmę do działania w sytuacji krytycznej z punkty widzenia użytkowanej infrastruktury IT.

 

  • Pomożemy rozwiązać problemy z istniejącą infrastrukturą
  • Doradzimy rozwiązania może mniej oczywiste a lepiej dopasowane do profilu i potrzeb firmy.
  • Zaplanujemy i wdrożymy nowoczesne rozwiązania sieciowe – od pojedynczych nieskomplikowanych urządzeń do całościowych projektów obejmujących serwerownie, budynki.
  • Pomożemy w konfiguracji sprzętu wykorzystując najlepsze praktyki stosowane w IT.
  • Przeszkolimy użytkowników w zakresie szeroko rozumianego bezpieczeństwa IT.

 

Wdrażamy rozwiązania typu Unified Threat Management - wielofunkcyjne zapory sieciowe zintegrowane w postaci jednego urządzenia, łączące funkcjonalności firewalla, systemu detekcji włamań, filtra antyspamowego, koncentratora VPN i antywirusa.
Diagnozujemy bezpieczeństwo sieci WiFi
– wskazując korzyści i zagrożenia .
Profesjonalnie zapewniamy bezpieczeństwo w sieci lokalnej – czyli w zasadzie każde zagadnienie związane z IT (bezpieczeństwo stacji roboczych, serwerów, separacja sieci lokalnych, konfiguracja urządzeń sieciowych).

Do prac wdrożeniowych wykorzystujemy sprzęt znanych i uznanych producentów sprzętu  (Cisco, Meraki, DrayTek, SonicWall , PowerConnect).

 

Sprawa bezpieczeństwa to wyjątkowo ważny temat, dlatego podchodzimy do niego bardzo profesjonalnie. Nasi inżynierowie wyjaśnią Państwu wszelkie niuanse oraz wskażą najbardziej odpowiednie rozwiązania.

ZAPEWNIAMY BEZPIECZEŃSTWO INFORMATYCZNE

MONITORING INFRASTRUKTURY INFORMATYCZNEJ

Czy dowiadujesz się o awarii niezwłocznie, czy dopiero kiedy chcesz skorzystać z usługi odkrywasz, że jest ona niedostępna?
Potrafisz
prześledzić bieżące, bądź historyczne wykorzystanie łącz?

Czy umiesz przewidzieć pojemność łącz, storage’u, infrastruktury wirtualnej w perspektywie najbliższego roku lub dłuższej ?

Pamiętaj:

Skonfigurujemy konsole zarządzające dla dostarczanego sprzętu i zintegrujemy je z platformą zastaną u klienta.
Pomożemy dobrać rozwiązanie wspomagające zarządzaniem pojemnością infrastruktury.
Doradzimy jak efektywnie zarządzać infrastrukturą rozproszoną wykorzystując rozwiązania typu Intel vPRO czy Dell KACE.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wykorzystaniu narzędzi znanych producentów. – vPro, KACE, do zdalnego i on-site support'u.