xopero backup Servus Comp Kraków

xopero logo Servus Comp Kraków

XOPERO

Polski produkt dostarczający kompleksowe rozwiązanie do backupu i przywracania danych

XOPERO

Polski produkt dostarczający kompleksowe rozwiązanie do backupu i przywracania danych,  które
można wdrożyć na dowolnej infrastrukturze IT. Rozwiązanie zabezpiecza wszystkie kluczowe dane:
od pojedynczych plików po bazy danych oraz serwery fizyczne i wirtualne.
 

Zalety XOPERO:

- SZYBKOŚĆ WDROŻENIA
- OSZCZĘDNOŚĆ
- CENTRALNE I ZDALNE ZARZĄDZANIE
- BEZPIECZEŃSTWO
- DISASTER RECOVERY I BUSINESS CONTINUITY
- POLSKI INTERFEJS UŻYTKOWNIKA I WSPARCIE TECHNICZNE

Szybkość wdrożenia

Wdrożenie XOPERO odbywa się w oparciu o środowisko IT klienta. Proces instalacji odbywa się w sposób nieskomplikowany i bardzo szybki. Wystarczy kilka kliknięć, aby dodać oprogramowanie Xopero for QNAP jako nową funkcjonalność dysku sieciowego NAS.

Oszczędność

Xopero nie wymaga rozbudowy infrastruktury IT, pozwala więc zaoszczędzić pieniądze.

Centralne i zdalne zarządzanie

Jedno kompleksowe narzędzie, które pozwala konfigurować wszystkie procesy backupu i monitorować poprawność wykonanych kopii zapasowych.  Użytkownicy mogą dowolnie konfigurować optymalną datę i godzinę uruchomienia backupu oraz częstotliwość jego wykonywania w ramach osobistych harmonogramów.

Bezpieczeństwo

Szyfrowanie plików jeszcze przed wysyłką algorytmem AES 256 oraz opcja wyboru indywidualnego klucza szyfrowania, znanego tylko użytkownikowi, zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i poufności danych. Dzięki AES 256 i SSL dane są zawsze maksymalnie chronione. Z tej technologii korzystają m.in. banki, w celu zabezpieczenia transakcji finansowych. Xopero spełnia wszystkie zapisy polskiego prawa oraz restrykcyjne wymogi GIODO w kwestii zabezpieczania danych osobowych i danych wrażliwych.

Disaster recovery i business continuity

Xopero umożliwia kompleksowe zabezpieczenie całego środowiska biznesowego, a w przypadku awarii natychmiastowe przywrócenie firmy do stanu online;

Polski interfejs użytkownika i wsparcie techniczne

Wszystkie etapy wsparcia są realizowane w Polsce. Klienci zawsze kontaktują się z osobami, które od początku uczestniczyły w tworzeniu oprogramowania Xopero. W praktyce oznacza to, że zawsze mogą liczyć na wsparcie specjalistów.

DORADZIMY I WDROŻYMY POLITYKĘ BACKUPU!

XOPERO Servus Comp Kraków

Produkty:

Xopero QNAP Appliance

Najlepsze rozwiązanie klasy enterprise dostępne dla MŚP, stworzone z myślą o użytkownikach serwerów QNAP NAS.    

QNAP to niezawodny storage, który umożliwia bezpieczne przechowywanie danych. Wraz z Xopero staje się profesjonalnym backup appliance, dzięki któremu zabezpieczysz wszystkie biznesowe dane. Jeśli dojdzie do awarii odtworzysz całe środowisko IT, w zaledwie kilka minut.

Xopero Backup & Restore

Backup stworzony z myślą o Twoim biznesie.

Xopero umożliwia:

backup hybrydowy - pozwala na backup lokalny, jak i wysłanie danych do chmury;

backup stacji roboczych - Xopero Backup & Restore pozwala w prosty sposób uniknąć wysokich kosztów związanych z utratą danych na komputerach i laptopach;

backup serwerów – zabezpieczenie baz danych (MS SQL, MySQL, PostgreSQL, Firebird), skrzynek pocztowych (MS Exchange) oraz systemów operacyjnych;

backup maszyn wirtualnych – tworzenie kopii zapasowych, odzyskiwanie i replikacja maszyn wirtualnych VMware i Hyper-V. Xopero Backup & Restore pozwala także na wykonanie bare-metal recovery, czyli odtworzenie obrazu dysku maszyny wirtualnej na dowolnej maszynie fizycznej.

Xopero Cloud

Zaawansowany backup w chmurze dla komputerów, serwerów i środowisk wirtualnych, z nielimitowanym zabezpieczeniem urządzeń oraz elastycznym storagem.

WDRAŻAMY XOPERO!

XOPERO SC